Doprava a ceny

Doprava

Na našom eshope je momentálne možné vybrať si len z dvoch spôsobov doručenia dopravy a to:

  • Osobný odber
  • Doručenie kuriérom

Na doručenie tovaru kuriérom používame prepravné spoločnosti ako GEIS, SPS a TOPTRANS.

Cena prepravy závisí od viacerých faktorov ako je napríklad hmotnosť alebo rozmery tovaru a taktiež vzdialenosť zákazníka. Preto cena za doručenie tovaru je pripočítana dodatočne k cene objednávky. Po zistení dodatočných údajov ako napríklad spomínaná hmotnosť, rozmer tovaru a vzdialenosť na akú je potrebné tovar preniesť, náš tím vyberie tú najvhodnejšiu a najlacnejšiu možnú prepravu aby sa tovar dostal k Vám bez poškodenia. O cenách prepravy Vás náš tím informuje ešte pred samotným vybavením a odoslaním objednávky.

Orientačné ceny prepravy tovaru si viete pozrieť na týchto odkazoch:

Ceny

Táto časť dokumentu platí prevažne pre chladiace vitríny, ktoré sa nachádzajú v kategórií produktov – Predajné vitríny.

Náš obchod ponúka možnosť “vyskladania si” produktu. To znamená, že niektorým produktom viete navoliť rôzne farebné prevedenia, prípadne zvoliť ponúkané príslušenstvo. Ceny doplnkov vieme rozdeliť na dva typy a to:

  • cena za kus (alebo set),
  • cena za bm (bežný meter).

Cena za kus resp. za set je jednoznačne daná a teda tu nenastávajú žiadne komplikácie.

Komplikácie môžu nastávať pri príslušenstve uvádzanom v jednotke bm (bežný meter). Pri zvolení tohto príslušenstva sa cena vitríny môže v konečnom dôsledku navýšiť nakoľko sa cena upravuje podľa požadovaných rozmerov vitríny. Preto cena za takto nakonfigurovanú vitrínu je len orientačná. O tejto udalosti, Vás však v čas informuje náš tím ešte pred samotným vybavením objednávky.